DOMŮ SEZÓNY ZÁVODNÍCI KONTAKT ADMIN

SVAZ CHOVATELŮ chladnokrevných koní N, SN a ČMB

Výsledky soutěží - 2020

Závody

Název Začátek Konec
Předlánka 16. 05. 2020 16. 05. 2020
Dolní Jelení 06. 06. 2020 06. 06. 2020
Nihošovice 11. 07. 2020 11. 07. 2020
Klokočov 18. 07. 2020 18. 07. 2020
Rosice 25. 07. 2020 25. 07. 2020
Láz u Příbrami 01. 08. 2020 01. 08. 2020
Vesce 08. 08. 2020 08. 08. 2020
Veselíčko 15. 08. 2020 15. 08. 2020
Dolní Lažany 15. 08. 2020 15. 08. 2020
Tlumačov 29. 08. 2020 29. 08. 2020
Hlučín - Bobrovníky 12. 09. 2020 12. 09. 2020
MČR v kompletní soutěži chl. koní Tlumačov 02. 10. 2020 04. 10. 2020

Celkové pořadí v jednotlivých disciplínách


Kompletní soutěž jednospřeží

Pořadí Závodník ELO Počet závodů
1 Foist Jiří 863 3
2 Bančík Michal 843 4
3 Šíma David 818 2
4 Francisty Jan st. 792 2
5 Skácel Petr 791 1
6 Janoš David 786 2
7 Dovka Váckav 783 2
8 Kratochvíl František 779 2
9 Beran Jakub 775 1
10 Školka Karel 770 2
11 Dobrotka Luboš 765 1
12 Ježek Miroslav 730 2
13 Hradec Josef 715 4
14 Blizňák Jan 713 1
15 Jindra Michal 704 1
16 Marvan Jaroslav 680 2
17 Kubíček Otakar 679 2
18 Burianová Simona 670 1
19 Juračka Luděk 665 1
20 Reichel Pavel 661 1
21 Smigová Pavla 661 2
22 Veterník Martin 661 1
23 Hasch st Zdeněk 652 1
24 Pavuková Petra 650 1
25 Šuhaj Miroslav 639 1
26 Brázdová Marie 633 4
27 Haschová Simona 626 1
28 Šutera Pavel 623 2
29 Žák Radek 609 2
30 Broulík st. Milan 609 1
31 Francisty Jan ml. 603 3
32 Frydrych Petr 588 1
33 Jozef Jurko 564 2

Kompletní soutěž dvojspřeží

Pořadí Závodník ELO Počet závodů
1 Bančík Michal 879 4
2 Skácel Petr 819 1
3 Blizňák Jan 807 5
4 Fízek Marián 793 1
5 Dobrotka Luboš 791 1
6 Francisty Jan ml. 783 3
7 Šíma David 765 2
8 Dovka Váckav 749 2
9 Školka Karel 744 2
10 Francisty Jan st. 735 2
11 Ježek Miroslav 723 2
12 Matějka Ondřej 713 1
13 Marvan Jaroslav 711 2
14 Anderle Josef 702 1
15 Martynek Jiří 691 2
16 Kodys Pavel 676 1
17 Hubený Pavel 676 1
18 Foist Jiří 670 1
19 Kala Zdeněk 665 1
20 Janoš David 663 2
21 Broulík ml. Milan 661 1
22 Kubíček Otakar 617 2
23 Turčan Dušan 585 2
24 Reichel Pavel 543 3
25 Hradec Josef 521 5
26 Juračka Luděk 517 5

Ovladatelnost jednospřeží - Morava

Pořadí Závodník ELO Počet závodů
1 (Janoš David) Brys Stadlecký 804 1
2 (Skácel Petr) Kvatro 799 1
3 (Juračka Luděk) Božka 778 1
4 (Skácel Petr) Alexej 773 1
5 Dovka Váckav 766 1
6 (Bančík Michal) Nick 753 4
7 (Reichel Pavel) Nero Bečvanský 747 2
8 (Šíma David) Sara 721 2
9 (Reichel Pavel) Brys Slezský 700 1
10 Amír Žlutavský (Otakar Kubíček) 687 2
11 (Janoš David) Bajgar 674 1
12 Šuhaj Miroslav 671 1
13 (Hél) Missis 669 2
14 (Zecha Jiří) Cilka 667 2
15 Brázdová Marie 665 2
16 (Blizňák Jan) Švarná 648 1
17 Pavuková Petra 636 1
18 Frydrych Petr 619 1
19 (Luděk Juračka) Betty 523 2

Těžký tah jednospřeží - Morava

Pořadí Závodník ELO Počet závodů
1 Brázdová Marie 769 2
2 Šuhaj Miroslav 765 1
3 Bambuch Robert 752 1
4 (Šíma David) Sara 739 1
5 (Juračka Luděk) Božka 723 3
6 Amír Žlutavský (Otakar Kubíček) 713 1
7 Dovka Váckav 687 1
8 (Reichel Pavel) Brys Slezský 687 1
9 (Zecha Jiří) Cilka 684 2
10 (Janoš David) Brys Stadlecký 674 1
11 (Luděk Juračka) Betty 661 1
12 Pavuková Petra 661 1
13 (Blizňák Jan) Švarná 647 2
14 (Bančík Michal) Nick 638 1

Zpět