DOMŮ SEZÓNY ZÁVODNÍCI KONTAKT ADMIN

SVAZ CHOVATELŮ chladnokrevných koní N, SN a ČMB

Výsledky soutěží - 2018

Závody

Název Začátek Konec
Sušice 14. 04. 2018 14. 04. 2018
Prostřední Bečva 24. 04. 2018 24. 04. 2018
Přeštěnice 12. 05. 2018 12. 05. 2018
Petrovice 12. 05. 2018 12. 05. 2018
Třešť 19. 05. 2018 19. 05. 2018
Lanškroun 02. 06. 2018 02. 06. 2018
Zdeslav 02. 06. 2018 02. 06. 2018
Ruda u Rakovníka 16. 06. 2018 16. 06. 2018
Potštát 16. 06. 2018 16. 06. 2018
Kosova Hora 30. 06. 2018 30. 06. 2018
Loštice 30. 06. 2018 30. 06. 2018
Květná 05. 07. 2018 05. 07. 2018
Roželov 07. 07. 2018 07. 07. 2018
Hunčice 07. 07. 2018 07. 07. 2018
Rosice u Brna 28. 07. 2018 28. 07. 2018
Olomouc 05. 08. 2018 05. 08. 2018
Veselíčko 11. 08. 2018 11. 08. 2018
Vesce 11. 08. 2018 11. 08. 2018
Dolní Lažany 18. 08. 2018 18. 08. 2018
Klokočov - MR 16. 09. 2018 16. 09. 2018

Celkové pořadí v jednotlivých disciplínách


Kompletní soutěž dvojspřeží

Pořadí Závodník ELO Počet závodů
1 Fízek Marián 1006 3
2 Blizňák Jan 919 6
3 Janoš David 883 4
4 Martynek Jiří 877 4
5 Bančík Michal 871 8
6 Reichel Pavel 865 5
7 Kitaš Pavol 838 5
8 Turčan Dušan 826 6
9 Francisty Jan ml. 780 5
10 Játy Patrik 770 1
11 Kluz Daniel 739 1
12 Skácel Petr 728 6
13 Kubíček Mojmír 712 5
14 Beran František 701 1
15 Frait František 691 1
16 Ježek Miroslav 679 6
17 Němec Miroslav 668 1
18 Kratochvíl František 661 2
19 Šíma David 655 6
20 Kala Zdeněk 651 2
21 Hradec Josef 644 1
22 Pavelka Michal 639 2
23 Jílek Jan 627 3
24 Foist Jiří 621 3
25 Francisty Jan st. 618 1
26 Hajtmar Vladimír 599 7
27 Školka Karel 594 5
28 Durda František 594 2
29 Bajer Jiří 583 1
30 Janovský Jan 573 2
31 Mikeš Libor 552 3
32 Marvan Jaroslav 552 12
33 Kubíček Otakar 541 2
34 Sitte Petr 531 1

Kompletní soutěž jednospřeží

Pořadí Závodník ELO Počet závodů
1 Janoš David 993 3
2 Blizňák Jan 951 3
3 Skácel Petr 925 4
4 Foist Jiří 886 3
5 Bančík Michal 855 7
6 Pavelka Miroslav 842 4
7 Beran František 839 3
8 Soukup Aleš 827 2
9 Beran Jakub 825 3
10 Martynek Jiří 816 2
11 Turčan Dušan 803 1
12 Pavelka Michal 792 5
13 Ježek Miroslav 784 6
14 Kubíček Otakar 761 5
15 Reichel Pavel 747 2
16 Školka Karel 742 4
17 Janovský Jan 734 2
18 Francisty Jan ml. 733 3
19 Kitaš Pavol 730 3
20 Mikeš Libor 729 2
21 Procházka Petr st. 712 2
22 Jeřábek Petr 703 1
23 Hubený Pavel 685 1
24 Kratochvíl František 682 2
25 Pokorný 677 1
26 Bajer Jiří 674 1
27 Marvan Jaroslav 669 5
28 Koutný Jaromír 663 1
29 Louda Jan 659 1
30 Sněhota Oskar 658 2
31 Rývora Štěpán 651 2
32 Musil Luděk 651 1
33 Procházka Petr ml. 648 1
34 Šuhaj Miroslav 648 1
35 Hradec Josef 639 1
36 Jindra Michal 633 1
37 Fenko Václav 626 1
38 Sitte Petr 622 1
39 Šíma David 610 2
40 Hlávková Kateřina 609 3
41 Kubíček Mojmír 609 1
42 Hel Jaroslav 601 1
43 Němec Miroslav 598 1
44 Whelish Thomas 570 1
45 Hajtmar Vladimír 562 6
46 Brázdová Marie 552 6
47 Žák Radek 545 4
48 Kluz Daniel 544 1
49 Kluz Tomáš 518 1
50 Smigová Pavla 464 5

Zpět