DOMŮ SEZÓNY ZÁVODNÍCI KONTAKT ADMIN

SVAZ CHOVATELŮ chladnokrevných koní N, SN a ČMB

Výsledky soutěží - 2019

Závody

Název Začátek Konec
Nihošovice, okr. Strakonice 27. 04. 2019 27. 04. 2019
Prostřední Bečva 04. 05. 2019 04. 05. 2019
Zdeslav 25. 05. 2019 25. 05. 2019
Třešť 25. 05. 2019 25. 05. 2019
Heřmánky u Potštátu 08. 06. 2019 08. 06. 2019
Dolní Jelení 08. 06. 2019 08. 06. 2019
Lanškroun 15. 06. 2019 15. 06. 2019
Kosova Hora 29. 06. 2019 29. 06. 2019
Loštice 30. 06. 2019 30. 06. 2019
Květná 05. 07. 2019 05. 07. 2019
Hunčice 06. 07. 2019 06. 07. 2019
Bobrovníky 13. 07. 2019 13. 07. 2019
Štichov 13. 07. 2019 13. 07. 2019
Rosice 27. 07. 2019 27. 07. 2019
Dolní Lažany 10. 08. 2019 10. 08. 2019
Veselíčko 10. 08. 2019 10. 08. 2019
Vesce 10. 08. 2019 10. 08. 2019

Celkové pořadí v jednotlivých disciplínách


Kompletní soutěž jednospřeží

Pořadí Závodník ELO Počet závodů
1 Bančík Michal 976 5
2 Foist Jiří 868 5
3 Hajtmar Vladimír 845 4
4 Skácel Petr 823 4
5 Martynek Jiří 803 2
6 Beran Jakub 802 4
7 Ježek Miroslav 792 5
8 Francisty Jan st. 777 1
9 Školka Karel 757 5
10 Beran František 757 4
11 Blizňák Jan 749 2
12 Hradec Josef 745 4
13 Kratochvíl František 740 2
14 Jura Milan 735 1
15 Francisty Jan ml. 733 2
16 Šíma David 724 3
17 Kubíček Otakar 715 4
18 Marvan Jaroslav 701 6
19 Farský Michal 685 2
20 Kubíček Mojmír 674 1
21 Rývorová Radka 658 1
22 Mikeš Libor 648 1
23 Brázdová Marie 639 2
24 Procházka Petr st. 638 3
25 Slezag Martin 637 1
26 Pokorný 626 1
27 Sitte Petr 622 1
28 Pavelka Michal 610 2
29 Herejková Zdena 609 1
30 Procházka Petr ml. 600 2
31 Žák Radek 590 5
32 Koutný Jaromír 552 4
33 Hél Jaroslav 521 3
34 Smigová Pavla 443 5

Ovladatelnost jednospřeží - Morava

Pořadí Závodník ELO Počet závodů
1 (Bančík Michal) Nick 980 3
2 (Skácel Petr) Kvatro 874 4
3 (Bančík Michal) Naila 859 3
4 Francisty Jan ml. 817 1
5 (Martynek Jiří) Fester 811 2
6 (Blizňák Jan) Švarná 752 1
7 (Šíma David) Sara 744 2
8 (Skácel Petr) Alexej 744 4
9 Kubíček Otakar 740 3
10 (Šíma David) Nexi 733 2
11 Hajtmar Vladimír 732 1
12 (Bančík Michal) Vojta 726 2
13 (Reichel Pavel) Brys Slezský 715 1
14 (Koutný) Agy 696 2
15 (Hél) Missis 656 2
16 (Juračka Luděk) Božka 654 1
17 (Sitte) Maja Old 648 1
18 Kluz Daniel 639 1
19 (Svoboda Bohumír) Toges 622 1
20 (Hél) Stázka 621 2
21 Kluz Tomáš 613 1
22 (Mikeš Libor) Stella 611 2
23 (Martynek Jiří) Quatro 596 1
24 Zecha Jiří 591 1
25 (Kubíček Mojmír) Barbar 591 2
26 (Mikeš Libor) Stefany 573 2
27 (Reichel Pavel) Nero Bečvanský 561 1

Kompletní soutěž dvojspřeží

Pořadí Závodník ELO Počet závodů
1 Bančík Michal 924 7
2 Marvan Jaroslav 886 6
3 Francisty Jan ml. 858 4
4 Šíma David 847 4
5 Martynek Jiří 845 4
6 Skácel Petr 844 7
7 Blizňák Jan 824 4
8 Foist Jiří 823 4
9 Fízek Marián 810 2
10 Beran František 803 4
11 Kubíček Mojmír 770 4
12 Kratochvíl František 765 1
13 Játy Patrik 753 1
14 Francisty Jan st. 706 2
15 Kluz Daniel 701 1
16 Školka Karel 696 5
17 Hradec Josef 694 4
18 Anderle Josef 687 1
19 Hajtmar Vladimír 671 4
20 Hasch st Zdeněk 664 1
21 Ficbauer Milan 662 1
22 Janoš David 657 2
23 Frait František 654 1
24 Jílek Jan 651 2
25 Ježek Miroslav 648 6
26 Hasch ml. Zdeněk 638 1
27 Klobas Karel 636 1
28 Sitte Petr 635 1
29 Mikeš Libor 625 1
30 Žák Radek 618 2
31 Kubíček Otakar 614 4
32 Brázdová Marie 610 1
33 Reichel Pavel 606 4
34 Smigová Pavla 597 1
35 Jozef Jurko 585 1
36 Procházka Petr st. 559 3
37 Maurič Stanislav 522 6
38 Kala Zdeněk 504 3

Těžký tah jednospřeží - Morava

Pořadí Závodník ELO Počet závodů
1 Bambuch Robert 797 2
2 Kubíček Mojmír 765 4
3 Maurič Stanislav 747 3
4 Blizňák Jan 726 1
5 Sněhota Oskar 713 2
6 Šíma David 693 3
7 Zecha Jiří 688 1
8 Durda František 687 1
9 Svoboda Bohumír 674 1
10 Bančík Michal 661 2
11 Kluz Tomáš 652 1
12 Juračka Luděk 650 2
13 Koutný Jaromír 647 1

Kontaktujte Nás


E-mail: schchk@seznam.cz